Neden Waterboow Su Arıtma Cihazı?

En etkili arıtma yöntemi Ters Ozmoz fitreleme teknolojisi kullanılan su arıtma cihazlarıdır. Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Ters Ozmoz, ağır metalleri içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir.

Sadece arıtılan su değil aynı zamanda yıkama ve pişirme işlemleri sırasında kullandığınız su, arıtma suyu sayesinde mikrobiyolojik kirlilik unsurları ve ağır metallerden arındırılmış sudur.

Musluğunuzdan artık, temiz ve lezzetli su aksın. Waterboow Su Arıtma Cihazı ile suyunuzu tüm bakteri ve kirleticilerden arındırın…. Çok Aşamalı Filtrasyon Teknolojisi ile Waterboow suyunuzdan %99.9 oranında ağır metal, tarım ilacı, bakteri, virüs ve diğer zararlı maddelerin uzaklaştırılmasını sağlar. Güvendiğiniz alkali su tadını size sunar.

*
Damacana Su Musluk Suyu Waterboow Arıtma Suyu
Zararlı Bakteri
İÇEREBİLİR İÇEREBİLİR İÇERMEZ
Klor
İÇEREBİLİR İÇEREBİLİR İÇERMEZ
Kanserojen PBA
İÇEREBİLİR İÇERMEZ İÇERMEZ
Kimyasal Madde
İÇEREBİLİR İÇEREBİLİR İÇERMEZ
Kötü Tat ve Koku
İÇEREBİLİR İÇEREBİLİR İÇERMEZ
Kireç vb.
İÇEREBİLİR İÇEREBİLİR İÇERMEZ
Çevreye Zararlı
EVET HAYIR HAYIR
Yorucu, Zahmetli
EVET HAYIR HAYIR